تلفن تماس: 88176287-021

Email:hamrahyaar@gmail.com

اولین نسخه نرم افزار همراه یار معرفی شد

حسین حیدری
۱۳۹۴/۱۱/۱۴
نرم افزار , همراه یار مالیاتی , قانون مالیات های مستقیم , سازمان امور مالیاتی , نرم افزار همراه یار

به میمنت آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی فراهم شدن امکان ذخیره سازی قانون مالیات های مستقیم .قانون مالیات بر ارزش افزوده و قانون تجارت از طریق نرم افزار تحت سیستم عامل اندروید در پایگاه اطلاع رسانی دفتر آموزش سازمان امور مالیاتی رونمایی شد . ( 1394/11/12)

امروزه استفاده از دانش سازمانی و تسهیم موثر آن بین کارکنان به منبعی راهبردی برای دستیابی به مزیت رقابتی و حفظ آن تبدیل شده است .

برای رسیدن به چنین مزیتی سازمان ها نیازمند راهکارهایی هستند که آنها را قادر به بهبود تسهیم دانش نموده و در دستیابی به موقعیت بهتر یاری رساند . مطابق با تعریف مدیریت دانش تسهیم دانش یکی از حوزه های کلیدی در فرآیند مدیریت دانش است .

براین اساس طراحی نرم افزارهمراه یار مالیاتی که شامل کتابهای قانون مالیاتهای مستقیم و مالیات بر ارزش افزوده گامی برای رسیدن به این هدف است و میتواند کمک شایانی در انسجام اظلاعات مورد نیاز همکاران سازمان امور مالیاتی کشور نماید.

طراحی نرم افزار تحت سیستم عامل اندروید که کلیه بخشنامه ها و آیین نامه ها و آرای دیوان عدالت اداری و ... به صورت طبقه بندی شده در زیر مجموعه مواد قانونی مرتبط آورده شده که تمامی مواد قانونی مذکور بر اساس آخرین اصلاحات مجلس مصوب 31/04/1394 می باشد و سیر تحول این مواد از سال 1366 در ذیل ماده های قانونی جهت ایجاد دیگاه مناسب برای کاربران محترم تعبیه شده است و تمامی این تغییرات با رنگ مجزا مشخص و نمایان شده اند که تمامی موارد فوق الذکر به صورت آفلاین در گوشی های موبایل قابل استفاده و قابل سرچ می باشد و هنگامی که کاربر آنلاین شود این سامانه به صورت خودکار تمامی بخشنامه های جدید را به صورت یک پیام جدید اطلاع رسانی می کند و در قسمت آخرین به روز سرسانی ها قابل روئیت هست .


نرم افزار کتاب مالیاتهای مستقیم (با توجه به آخرین اصلاحات مصوب 31/4/1394 که به تصویب مجلس شورای اسلامی رسیده است ) به انضمام تمامی تبصره ها . بخشنامه ها . آرای دیوان عدالت . آئین نامه ها و دستورالعملها از سال 1357 می باشد که البته موارد منسوخ شده با ذکر عبارت "منسوخ" مشخص و برجسته گشته اند .
همچنین کتاب مالیات بر ارزش افزوده به انضمام تمامی تبصره ها . بخشنامه ها . آرای دیوان عدالت . آئین نامه ها و دستورالعملها از ابتدای اجرای آن جمع آوری و طبقه بندی شده است .
نکته قابل توجه در قانون مالیاتهای مستقیم و قانون مالیات بر ارزش افزوده . قابلیت مقایسه ای بودن آن می باشد . بدین صورت که ماده های حذف شده در کتاب های مذکور در کنار متن همان ماده همراه با ذکر تاریخ حذف و یا اصلاح ماده قانونی قید شده است .
کتابهای مورد اشاره به صورت یک نرم افزار تحت سیستم عامل اندروید تهیه شده اند که قابلیت مناسبی برای تامین نیازهای همکاران محترم در کوتاه ترین زمان و بالاترین سرعت با استفاده از تلفن های همراه میسر کرده است .

اولین نسخه نرم افزار همراه یار معرفی شد