تلفن تماس: 88176287-021

Email:hamrahyaar@gmail.com

درباره ما

امروزه اهمیت دانستن قوانین و مقررات مالیاتی بر کسی پوشیده نیست. شما در هر کسب و کاری که باشید درگیر مسائل مالیاتی هستید. بنابراین نیاز به منبع به روز از قوانین مالیاتی احساس می شود. وب سایت و اپلیکیشن همراه یار مالیاتی با توجه و بر اساس این نیاز تهیه و منتشر شده است. برای طراحی و پیاده سازی این برنامه. تلاش های زیادی انجام شد تا بتوانیم محصولی با کیفیت مناسب برای علاقه مندان به حوزه مالیاتی ارائه کنیم.
همراه یار در سال 1393 کار خود را آغاز کرد. و امروز همراه یار مالیاتی پا به عرصه فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور نهاده است و هزاران کاربر فعال دارد و در مدت زمان کوتاهی با استفاده از تجارب اندوخته شده به جرات به یکی از پیشرفته ترین نرم افزارهای تخصصی مالیاتی تبدیل شده است ؛
سیاست‌های کاری همراه یار مالیاتی نیز به تبعیت از اصول کسب و کارهای دانش بنیان تعیین شده و اطلاع رسانی در اولین زمان را سرلوحه‌ی فعالیت‌های خود قرار داده است.افزایش مداوم سرعت ارائه خدمات همراه یار مالیاتی با ارائه روش‌های خلاقانه و مبتکرانه در ارسال پیام های مالیاتی با استفاده از فناوری روز در بستر وب و اندروید مسیری است که همراه یار مالیاتی در آن گام برمی‌دارد.
هدف همراه یار مالیاتی نیز در راستای اهداف سازمان امور مالیاتی وچشم انداز توسعه فرهنگ پرداخت مالیات پیش می‌رود. برند همراه یار مالیاتی در بین سایر نرم افزارهای مشابه مالیاتی در ایران جایگاه خود را یافته و درصد بالایی از تقاضای بازار را مرتفع ساخته است؛ حفظ چنین جایگاهی و ارتقا آن به برندی یکتا در این عرصه هدف همراه یار مالیاتی می‌باشد. افزایش امکانات پنل همراه یار مالیاتی همگام با نیاز همکاران و سایر کاربران در راستای رسیدن به این هدف تا به امروز ما را یاری نموده است.
کاربرانی که حتی یکبار با همراه یار مالیاتی آشنا شدند بر این باورند که در مقایسه با سایر نرم افزار های مالیاتی خدماتی متفاوت به سبکی نوین را دریافت کرده اند و بیشترین امتیاز را به نوع در دسترس بودن اطلاعات . سادگی,سرعت و کارآمد بودن آن داده اند